aktualności    


:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Żeglarskie mistrzostwa mediów i PR
Żeglarskie mistrzostwa mediów i PR razem z Advert&Marketing CUP

Advert&MarketingCUP, najstarsze regaty żeglarskie dla przedstawicieli branży reklamowej i marketingu, będzie miał młodszego brata. Organizatorzy imprezy zapowiedzieli, że równolegle do siódmych Reklamowych i Marketingowych Mistrzostw Polski zostaną także rozegrane I Mistrzostwa Polski Mediów w Żeglarstwie i Windsurfingu Media Sailing CUP.

Nowa impreza odbędzie się w stolicy polskiego żeglarstwa Pucku pomiędzy 18 a 22 czerwca 2008 roku i jest adresowana dla szerokiego kręgu pracowników polskich mediów oraz firm zajmujących się PR-em. Uczestnicy regat ścigać się będą na czteroosobowych łódkach klasy Puck, które udostępni Harcerski Ośrodek Morski w Pucku. Przez cztery dni planowane jest rozegranie co najmniej dziewięciu wyścigów.

Celem organizatorów jest integracja środowiska medialnego i reklamowego, więc oprócz części sportowo-żeglarskiej zaplanowano wieczorne imprezy integracyjne z koncertami znanych zespołów szantowych. Finał regat i wręczenie nagród odbędzie się podczas sobotniego Beach Party.

Organizatorzy przygotowali specjalną stronę internetową regat, znajdującą się pod adresem www.mediacup.pl, na której można znaleźć dokumenty zgłoszeniowe i informacyjne.
04 04 2008 - ip.

 
 

Natasza Caban

Zobaczyć Morze

guestbook DZIENNIK POKŁADOWY

chomik HORN Chomik HORN

KM HORN - FACEBOOKFACEBOOK

KM HORN - subskrybujGoogle Groups

 


 
FreeTibet ratujtybet.org
 
Katalog Gwiazdor
HORN © 2006      webmaster: ip.    |lista dyskusyjna |księga gości |kontakt|