aktualności    


:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
WIATR i WODA 2009
www.wiatriwoda.pl Zbliżają się 21 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA. W dniach 12-15 marca br. w Warszawskim Centrum EXPO XXI tradycyjnie już spotkają się przedstawiciele branży i miłośnicy sportów i rekreacji na wodzie z Polski i z zagranicy.
Otwarcie targów:
czwartek 12 marca o godz. 12.00


Targi WIATR i WODA są największą i najstarszą w Polsce imprezą wystawienniczą branży sportów wodnych i rekreacji. Odbywają się od blisko 20 lat a od trzech lat mają swoją nadmorską edycję na wodzie w Gdyni. Targi WIATR i WODA są miejscem spotkań branży i sympatyków żeglarstwa, jachtingu motorowego, kajakarstwa oraz nurkowania z Polski i ze świata. Impreza jest członkiem IFBSO – międzynarodowej organizacji zrzeszającej wiodące na świecie targi żeglarskie.

Rekordowa ekspozycja – ponad 100 łodzi na targach!
W tym roku amatorzy spędzania czasu nad wodą obejrzą produkty blisko 340 firm z kraju i zagranicy – Brazylii, Grecji, Niemiec, Egiptu, Stanów Zjednoczonych Ameryki Pn, Szwecji, Węgier, Włoch, Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Zaprezentują się polskie i zagraniczne stocznie jachtowe, firmy oferujące sprzęt i akcesoria żeglarskie, sprzęt motorowodny, sprzęt asekuracyjny i ratunkowy, odzież turystyczną, sportową i rekreacyjną. Będą również organizatorzy czarterów, regat, wyjazdów szkoleniowych i turystycznych oraz media.
Oficjalna strona Targów: www.wiatriwoda.pl
10 03 2009 - ip.

 
 

Natasza Caban

Zobaczyć Morze

guestbook DZIENNIK POKŁADOWY

chomik HORN Chomik HORN

KM HORN - FACEBOOKFACEBOOK

KM HORN - subskrybujGoogle Groups

 


 
FreeTibet ratujtybet.org
 
Katalog Gwiazdor
HORN © 2006      webmaster: ip.    |lista dyskusyjna |księga gości |kontakt|