aktualności    


:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
SZKOLENIE ŻEGLARSKIE NA PATENT ŻEGLARZ JACHTOWY
Szkolenie teoretyczne odbędzie się w Kielcach, praktyczne w ośrodku KM Horn nad zalewem w Cedzynie k/Kielc. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia odbywać się będą w soboty i niedziele. Osoby, które chcą odbyć szkolenie a nie będą przystępować do egzaminu na patent żeglarza jachtowego, otrzymają certyfikat o odbyciu szkolenia żeglarskiego.

Uprawnienia żeglarza jachtowego:

Patent żeglarza Jachtowego jest najważniejszym dokumentem potwierdzającym twoje umiejętności w zakresie bezpiecznego prowadzenia jachtu żaglowego na wodach śródlądowych. Posiadanie patentu Żeglarza Jachtowego uprawnia do prowadzenia jachtów żaglowych po wodach śródlądowych bez ograniczeń, a po wodach morskich, do prowadzenia jachtów żaglowych bez lub z pomocniczym napędem mechanicznym, o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.

Koszt szkolenia teoretycznego i praktycznego wynosi 600zł.

PROMOCJA! Uczestnicy szkolenia żeglarskiego na patent Żeglarz jachtowy mogą w tym samym czasie odbyć szkolenie uzupełniające teoretyczne i praktyczne na stopień Sternik motorowodny, upoważniający do prowadzenia motorówek i skuterów wodnych, zniżka 200zł!!

Organizator: Klub Morski HORN z Kielc

Koordynator szkolenia: Marcin Łukasiak tel. 603304106

Zgłoszenia i pytania prosimy przesyłać na adres: szkolenie_zeglarskie@onet.eu

Od 22 lat uczymy żeglarstwa zgodnie z wymaganiami PZŻ, doszkalamy, organizujemy rejsy morskie i śródlądowe. Czekamy na Was!!

Zapraszamy!
12 11 2013 - pw

 
 

Natasza Caban

Zobaczyć Morze

guestbook DZIENNIK POKŁADOWY

chomik HORN Chomik HORN

KM HORN - FACEBOOKFACEBOOK

KM HORN - subskrybujGoogle Groups

 


 
FreeTibet ratujtybet.org
 
Katalog Gwiazdor
HORN © 2006      webmaster: ip.    |lista dyskusyjna |księga gości |kontakt|