aktualności    


:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
SZKOLENIE ŻEGLARSKIE NA PATENT ŻEGLARZ JACHTOWY
SZKOLENIE ŻEGLARSKIE NA PATENT ŻEGLARZ JACHTOWY 2015
Klub Morski HORN z Kielc organizuje w miesiącach marcu i kwietniu 2015 szkolenie żeglarskie dla wszystkich chętnych, którzy chcą przystąpić do egzaminu na stopień żeglarz jachtowy. Szkolenie zakończy się egzaminem na w/w uprawnienie na początku czerwca 2015r. Podczas szkolenia uczymy nie tylko teorii oraz praktycznego manewrowania jachtem, przekazujemy także wiedzę wynikającą z naszego wieloletniego doświadczenia na wodach całego świata. Przygotowujemy do samodzielnego prowadzenia jachtu oraz efektywnego dowodzenia załogą by Wasze rejsy były zawsze bezpieczne i zgodne z dobrą praktyką żeglarską.
Szkolenie teoretyczne odbędzie się w Kielcach Sali Konferencyjnej/ multimedialnej, praktyczne w ośrodku KM Horn nad zalewem w Cedzynie k/Kielc. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia odbywać się będą w soboty i niedziele. Osoby, które chcą odbyć szkolenie a nie będą przystępować do egzaminu na patent żeglarza jachtowego, otrzymają certyfikat o odbyciu szkolenia żeglarskiego. Zajęcia teoretyczne 20 godzin i praktyczne 80 godzin pływania.
Uprawnienia żeglarza jachtowego:
Patent żeglarza Jachtowego jest najważniejszym dokumentem potwierdzającym twoje umiejętności w zakresie bezpiecznego prowadzenia jachtu żaglowego na wodach śródlądowych. Posiadanie patentu Żeglarza Jachtowego uprawnia do prowadzenia jachtów żaglowych po wodach śródlądowych bez ograniczeń, a po wodach morskich, do prowadzenia jachtów żaglowych bez lub z pomocniczym napędem mechanicznym, o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.
Koszt szkolenia teoretycznego i praktycznego wynosi 600zł + 300zł opłata ustawowa (egzamin i wydanie patentu)
PROMOCJA!
Uczestnicy szkolenia żeglarskiego na patent Żeglarz Jachtowy mogą w tym samym czasie odbyć szkolenie uzupełniające teoretyczne i praktyczne na stopień Sternik motorowodny, upoważniający do prowadzenia motorówek i skuterów wodnych, zniżka 200zł!!
Organizator: Klub Morski HORN z Kielc
Koordynator szkolenia: Marcin Łukasiak tel. 603304106
Zgłoszenia i pytania prosimy przesyłać na adres: szkolenie_zeglarskie@onet.eu
Od 24 lat uczymy żeglarstwa zgodnie z wymaganiami PZŻ, doszkalamy, organizujemy rejsy morskie i śródlądowe. Żeglarstwo jest naszą pasją! Dołącz do Nas!
Zapraszamy!
16 01 2015 - pw

 
 

Natasza Caban

Zobaczyć Morze

guestbook DZIENNIK POKŁADOWY

chomik HORN Chomik HORN

KM HORN - FACEBOOKFACEBOOK

KM HORN - subskrybujGoogle Groups

 


 
FreeTibet ratujtybet.org
 
Katalog Gwiazdor
HORN © 2006      webmaster: ip.    |lista dyskusyjna |księga gości |kontakt|