42 Pieśniobranie żeglarskie

Zapraszamy do wspólnego śpiewania szant. Poproszono nas do udziału w imprezie w czwartek 18 maja 2017 Poniżej wszystkie informacje: 18.05.17 (czwartek) godz. 19.00. PIEŚNIOBRANIE ŻEGLARSKIE Z PLASTERKIEM CYTRYNY z udziałem duetu: Dominika Żukowska - Andrzej Korycki. Przygotowanie publiczności do wspólnego śpiewania zapewnią także żeglarze z IED UJK, Chóru Antidotum i Klubu Morskiego HORN. Z Naszego klubu na gitarach zagrają: Jacek Jabłoński i Andrzej Cudzik. Przy ich akompaniamencie zaśpiewamy na rozgrzewkę: Żegluj, Żegluj, Ląd Irlandii, Irlandzki żeglarz Impreza rozpoczyna się punktualnie o 19.00 Najpierw śpiewa i rozśpiewa publiczność: UJK 3 utwory, potem HORN, później Chór Antidotum- koordynator koncertu. Goście specjalni to Dominika Żukowska i Andrzej Korycki. Wstęp wolny http://www.palacykzielinskiego.pl/strona_www/imprezy/imprezy.html

My tam będziemy,bądź i TY!! Zapraszamy!!