Regaty TSK Sailing 2018 i Regaty o Puchar Prezesa ŚOZŻ

W ten weekned odbyły się dwa wydarzenia żeglarskie w których zdobiliśmy miejsca na podium:

Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Skarżysko-Kamienna "TSK Sailing" Organizowane przez Towarzystwo Żeglarskie "STERNA" ze Skarżyska w dniu 18.08.2018. Nasza załoga (w składzie: Marcin Łukasiak i Sylwek Stradowski) startowała na Omedze II w bardzo niesprzyjających warunkach pogodowych (wiatru było bardzo mało, a czasami nie było go wcale). Rezultatem było zajęcie 3 miejsca na 7 startujących jachtów. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia pokazujące zmagania wszystkich uczestników :)

Regaty o Puchar Prezesa ŚOZŻ Rozgrywane w niedzielę 20.08.2018 na Cedzynie, również w niesprzyjających warunkach. Pierwsze miejsce zajęła załoga z Naszym klubowiczem, Marcinem Klikowiczem, również na Omedze II.

Obu załogom gratulujemy zdobycia miejsc na podium!