Regaty Zakończenia Sezonu 2018 już za nami!

To już kolejne regaty organizowane przez Nasz Klub na zalewie w Cedzynie, ale w tym roku są rekordowe! Ilość jachtów, która stanęła do rywalizacji to 18! Pogoda Nam dopisała odnośnie temperatury 23C i bezchmurnego nieba, niestety zabrało głównego czynnika, czyli wiatru. Odbyły się dwa biegi w kategoriach: jachty kabinowe (3 jachty) i odkrytopokładowe (15 jachtów, głównie Omegi). Sędzią głównym był Marcin Klikowicz i pomocniczym Robert Majewicz. W regatach uczestniczyły jachty ze wszystkich środowisk żeglarskich w Naszym regionie: Towarzystwo Żeglarskie "Sterna" Skarżysko-Kamienna, Mewa, Kormoran, Yacht Club Kielce, Akademia Żeglarska Strefa Wiatru, Jacht Club Bilcza, 33 Kielecka Harcerska Drużyna Żeglarska "Pasat" Żeglarski Klub Morski BRYZA oraz inni niezrzeszeni. Na regatach pojawili się piraci z Naszego klubu startując na Czarnej Perle i ekipa White&Black startując na Omedze II. Super to wszystko wyszło :) Na bezpieczeństwem Regat Zakończenia Sezonu 2018 i innych organizowanych przez Klub Morski HORN, czuwali profesjonalni ratownicy na motorówkach i sekcji brzegowej z Świętokrzyskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Zapraszamy na Regaty Otwarcia Sezonu 2019 w maju! Ahoy!