Szkolenia zimowe 2019 - Jak wygrać regaty cz.1

Ahoj!

Startujemy z corocznym cyklem tematycznym, czyli: Zimowe szkolenia żeglarskie 2019, które będą się odbywać w Sali Konferencyjnej bUJK ul. Świętokrzyska 21E w Kielcach w lutowe piątki. Wybraliśmy dla Was dwa tematy:

  1. Jak zostać skiperem - prowadzący: kpt. Adam Rogaliński
  2. Jak wygrać regaty - prowadzący: inst. PZŻ, JSM, trener żeglarstwa regatowego, sędzia żeglarstwa Janusz Kasiak

Terminarz:

  1. Jak zostać skiperem? - 01.02.19, godz. 1700-1900 - miejsce j.w.
  2. Jak wygrać regaty cz.1 - 08.02.19, godz. 1700-1900 - miejsce j.w.
  3. Jak wygrać regaty cz.2 - 15.02.19, godz. 1700-1900 - miejsce j.w.
  4. Jak wygrać regaty cz.3 - 22.02.19, godz. 1700-1900 - miejsce j.w.

JAK ZOSTAĆ SKIPEREM? Podobno dla chcącego nie ma rzeczy niemożliwych, jednak internet pełen jest przykładów ludzi, którzy za bardzo wzięli sobie tę maksymę do serca. W rzeczywistości to, na ile uda nam się zrealizować mocne postanowienie zostania skipperem, zależy od kilku czynników... JAK WYGRAĆ REGATY? Ze względu na duże zainteresowanie ściganiem się na wodzie przez Naszych klubowiczów, postanowiliśmy wyjść na przeciw ich oczekiwaniom i zrobić, aż trzy wykłady na ten temat. Na wykładach będzie poruszany temat optymalnego trymu żagla w stosunku do wiatru, aby pływać efektywnie i tam gdzie chcemy oraz inne zagadnienia z optymalnego żeglowania, nie tylko w regatach

WSTĘP WOLNY!

PS. Ze względu na godziny pracy bUJK i materiałem jaki mają do zaprezentowania wykładowcy, prosimy o punktualne przybycie, czyli 1700. Ogłoszenia o wykładach znajdziecie na www.klubhorn.pl i w mediach społecznościowych.

ZAPRASZAMY!