Szlachetna Paczka 2017 - podsumowanie

Szlachetna Paczka 2017 Z nie ukrywaną radością informujemy, że w dniu 09.12.17 odbył się finał Szlachetnej Paczki od Klubu Morskiego Horn. Żeglarze zrzeszeni w Naszym stowarzyszeniu, sympatycy klubu i przyjaciele, od 6 lat włączają się do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Zaczynaliśmy od wyboru 1 rodziny w roku 2014, aby w roku 2015, dzięki hojności w/w wybrać 2 rodziny. Rok 2016 to już progres, ponieważ wybraliśmy 4 rodziny. Mamy rok 2017 i w tym, właśnie roku nabraliśmy wiatru w żagle, wybierając ponownie 4 rodziny! Dzięki wsparciu około 110 osób:klubowiczów, sympatyków klubu i własnych przyjaciół, udało Nam się zebrać, na ten szlachetny cel ponad 7tys zł!! Około 5 tys. było w rzeczach materialnych przekazanych od Was: art. spożywcze, chemiczne, odzież , zabawki, kosmetyki itp. WIELKIE, WIELKIE DZIĘKI!!! To jest absolutny rekord!! Szlachetna paczka od klubu była "budowana" przez 1 tydzień intensywnego działania Naszych klubowych koordynatorów . Przez te parę dni,analizując wpłaty na konto klubowe i ogromną rzekę rzeczy materialnych, na bieżąco podejmowaliśmy decyzję o wyborze kolejnych rodzin. Wiara w Nas wielka i chart ducha, więc wiedzieliśmy, że damy radę bo koordynacja 4 rodzin to naprawdę duże wyzwanie. Dzięki Wam się to udało zrobić! Zapraszamy w przyszłym roku na pokład naszego jachtu s/y Szlachetna Paczka od KM Horn!

Koordynatorzy Akcji Szlachetna Paczka 2016 od KM Horn: Krzysztof "Recha Reszke. Marcin "FuXik" Łukasiak. Sylwia Tokarska - Wajda

Fotogaleria na Facebooku

Przekażcie 1% swojego podatku na Nasz klub: https://www.e-pity.pl/darmowy-program-online-epity-2016-201…. My wiemy jak wykorzystać Wasze wsparcie! Jesteśmy organizacją No Profit.

Ahoy!!