Szlachetna Paczka 2019 - podsumowanie

Z radością informujemy, że w dniu dzisiejszym odbył się finał naszej żeglarskiej Szlachetnej Paczki 2019!

W tym roku dzięki naszym wspólnym działaniom i wysiłkowi szczególnie Grażynki i Krzysztofa Reszkę udało nam się pomoc aż 3 potrzebującym rodzinom!

To już po raz 8 zjednoczyli siły nasi klubowicze, sympatycy i przyjaciele by okazać wielkie serce osobom które naszej pomocy potrzebowały.

Dzięki temu wielkiemu sercu tak wielu osób, wsparciu finansowemu, przekazanych rzeczach materialnym, pomocy oraz niesamowitej pracy i zaangażowaniu naszych koordynatorów Grażynki i Krzysia daliśmy radę sprostać wyzwaniu i dostarczyć rodzinom wszystko czego potrzebowały. Udało nam się zebrać i kupić potrzebny sprzęt domowy, węgiel, drewno, odzież, pościel, art. spożywcze, szkolne, chemię gospodarczą, kosmetyki oraz upominki

BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY! Za pomoc i całe dobro które do nas spłynęło a w szczególności do tych rodzin. Razem daliśmy im radość, spokój ducha ciepło, nadzieje na najbliższą przyszłość i wiarę w ludzi oraz wiarę w swoją przyszłość. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku do przyłączenia się do naszej żeglarskiej Szlachetnej Paczki od Klubu Morskiego Horn.