Żeglarz Jachtowy

Zapraszamy na kolejne szkolenie żeglarskie na patent Żeglarz jachtowy. Jeżeli jeszcze się nie zdecydowaliście, czy chcecie spełniać swoje marzenia jako sternik na jachcie to właśnie jest okazja aby je zrealizować. Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. Mark Twain. Dziękujemy Friends Centrum Języka Angielskiego za udostępnienie sali wykładowej. Ahoj!

Chcesz zrealizować swoje marzenia żeglarskie? Dołącz do szkolenia żeglarskiego na patent żeglarz jachtowy! Startujemy 06.07.2018. Po wykładach czeka Cię intensywne szkolenie praktyczne na zalewie w Cedzynie koło Kielc na jachtach Mak 707 i omega pod okiem profesjonalnej kadry szkoleniowej.

Koordynator szkolenia: Marcin Łukasiak email: szkolenie_zeglarskie@onet.eu lub tel. 603-304-106.

Odwiąż bezpieczne cumy, pływaj, śnij i odkrywaj razem z Nami, bo wielu Nam zaufało i żegluje teraz po morzach i oceanach całego świata. Czekamy na Ciebie! Zostań żeglarzem jachtowym i dołącz do Nas!!

Jachtowy Sternik Morski

Klub Morski Horn organizuje kursy na patent Jachtowego Sternika Morskiego.

Kursy organizowane są w miarę potrzeb przy zebraniu minimum 5 chętnych osób. Zajęcia prowadzone są w porcie w Górkach Zachodnich na morskich jachtach.

Informacje i zapisy:

Koordynator szkolenia - Marcin Łukasiak 603-304-106 lub email: szkolenie_zeglarskie@onet.eu