Ośrodek Sportów Wodnych Klubu Morskiego HORN znajduje się nad zalewem w Cedzynie koło Kielc. Jest to sztuczny zbiornik o pow. 65 ha i największej głębokości 5m, więc zadowoli każdego miłośnika sportów wodnych z całej Polski i nie tylko. Na akwenie rozgrywają się liczne regaty oraz inne imprezy sportowe związane z bezpiecznym spędzaniu czasu na wodzie, organizowane przez środowiska żeglarskie i ratownicze z całej Polski.

W Naszym ośrodku, w sezonie letnim od 01.07 do 31.08 działa doskonale wyposażona, wypożyczalnia sprzętu pływającego, czynnna codziennie od godziny 1000 do 1800. Na Naszym terenie są organizowane największe imprezy żeglarskie w regionie: Dzień Dziecka na wodzie, Regaty Otwarcia i Zamknięcia Sezonu, Regaty o Puchar Prezydenta miasta Kielce, Regaty Cedzyna 24h, Między Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i inne. Na Naszym terenie znajduje się piaszczysta plaża z miejscem przeznaczonym do kąpieli, nad którym czuwają profesjonalni Ratownicy Wodni z Świętokrzyskiego WOPR. Wszystkie imprezy organizowane przez Klub Morski Horn są bezpłatne i organizowane przez Nas z Waszego wsparcia 1%

Dzięki Waszemu wsparciu 1% staramy się rozbudowywać Nasz ośrodek, aby był miejscem otwartym i bezpiecznym dla wszystkich, którzy chcieliby spędzać miło i bezpiecznie czas na wodą. Jesteśmy dla Was! Dzięki Waszemu wsparciu 1% na nasze Stowarzyszenie, stajemy się jedną z największych organizacji żeglarskich no profit w tym regionie Polski. Dziękujemy! Ahoj!

IMG